İnsan Kaynakları

En değerli varlığını insan kaynakları olarak gören KANAAT TRİKO gücünü çalışanlarından almaktadır. KANAAT TRİKO ailesine katılmak; dürüst, güvenilir, çalışkan, dinamik, paylaşımcı, azimli ve başarılı bir ekibin üyesi olmaktır. Aynı zamanda girişimci, yenilikçi, hızla büyüyen ve dünyaya açılan, çalışanlarına güven veren, en iyi teknoloji ve hizmete yatırım yapan istikrarlı bir kurumun da parçası olma ayrıcalığını yaşamaktır.
KANAAT TRİKO olmak BİZ olmaktır.

İnsan Kaynakları Politikamız

Çalışanlarına değer veren ve bunu bir kurum kültürü olarak benimseyen KANAAT TRİKO, çalışanlarını firmamıza ve ülkemize değer katacak bir yatırım olarak görmekte ve onlardan aldığı güçle hedeflerine kararlı adımla ilerlemektedir.

Sosyal İmkanlarımız

Felicita olarak çalışanlarımızın sağlığını, konforunu ve mutluluğunu ön planda tutuyoruz. İşini seven ve çalışırken mutlu olan insanlar ile bir arada olmanın kuruluşumuzun başarısına katkısını biliyor ve çalışanlarımızın her türlü sosyal imkana sahip olmasını sağlıyoruz.

Cafe
Teras
Yemekhane
Mescit
Doktor bölümlerimiz ile her çalışanın yararlandığı ortak yaşam alanları oluşturuyoruz.

Eğitim

AR-GE

“Her zaman daha iyisi vardır.” düşünce sisteminden hareketle hem kendimizi hem üretim birimlerimizi hem de çalışanlarımızı geliştiriyoruz.

Yönetici ve Çalışan İletişimi

Sağlıklı ve etkin bir yönetici – çalışan iletişimini kurarak çalışanlarımızın şirket içinde daha etkin rol almalarını sağlarken dayanışmayı da artırıyoruz.

Sertifikalarımız

Sektörümüzü ve kendimizi geliştirmek, firmamızı daha iyi bir geleceğe hazırlamak adına yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere katılmaya devam ediyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sosyal sorumluluk bilinci oluşturmak için sürekli projeler geliştiriyor, çevremize dost üretimler yaparak değerlerimizi koruyoruz.

Sektörel Organizasyonlar

Firmamızın gelişimini sürekli kılmak için sektörel organizasyonlarda yer alarak yeni iş birliklerine ve ortaklıklara olanak tanıyoruz.

Emek ve Katkı

Önceliğimiz olarak gördüğümüz sektörel yeniliği firma tabanından uygulamaya başlayarak üretimde lider konumda olmak için emek harcıyoruz.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

İnsan kaynakları formumuzu doldurarak ihtiyacımız olan departmanlarda çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.