BAYAN GİYİM

Her Bedene Her Tarza Felicita Şıklığı…

En yeni moda trendleri ve yaratıcı bakış açımızla şekillenen kreasyonlarımız Laleli 2 mağazamıza müşterilerimizle buluşuyor. Kadınlar için her bedene ve tarza yönelik hazırladığımız el emeği göz nuru işlemelerle süslenen, kaliteli ve modern kreasyonlarımızı görmek için mağazalarımızı ziyaret edin. Laleli’de, şehrin kalbinde yer alan showroomumuz güler yüzlü çalışanları ile en yeni modellerimizi sizlere sunmak için bekliyor…

0
Adet Üretim
0
Yurt İçi ve Dışı Satış
%
0
Kalite
%
0
Memnuniyet

Mağazamızda Sizi Bekleyenler

  En yeni kreasyonlar,
  Her renk ve modelde tasarım,
  Her bedene uygun ürünler,
  Kadın giyimde yaratıcılık,
  Rahat ve kaliteli ürünler,
  Modernlik ve şıklık,
  Güler yüzlü hizmet.

Tanıtım filmimizi izlemek için tıklayın

Fabrikadan Mağazaya, Güvenli Alışverişin Adresi

Bayan Giyim Showroom

Laleli 2 mağazamızda sergilediğimiz en yeni bayan giyim kreasyonlarımızı yerinde görebilir, merkezi konumdaki showroomumuza kolayca ulaşabilirsiniz.

Model ve Renk Çeşitliliği

Her senenin trendlerine göre hazırlanan, rengarenk ve farklı modellerde, el emeği göz nuru, uluslararası kalite standartlarında ürünlerimizi mağazamızda görün.

Güler Yüzlü Satış

Sizlerle özel olarak ilgilenecek, beğenilerinize göre önerilerde bulunarak size en yakışanı seçmenize yardımcı olacak güler yüzlü satış danışmanlarımızla tanışın.

Müşteri Memnuniyeti

Kadın giyimde daima müşterilerimizi memnun edecek kalite politikamızı yürütürken, üretim ve pazarlama potansiyelimizi geliştirerek daha çok kişiye ulaşıyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı tekstilde lider marka Felicita; özel kreasyonlarıyla mağazalarında…